Ceník zubních implantátů

Zdravotní pojišťovny zákroky tohoto typu neproplácejí ani nehradí určitou část. Jedná se o nadstandardní medicínské postupy, které si pacient hradí v plné výši sám. Proto s Vámi budou veškeré zákroky prodiskutovány předem. Neváhejte se ošetřujícího lékaře zeptat na cokoli - není špatných otázek. Finanční a léčebný plán obdržíte v první návštěvě a na základě těchto informací se svobodně rozhodnete pro další postup. Jsme profesionálové a věříme v úspěšnou spolupráci.

Konzultace
Osobní návštěva naší kliniky. Předoperační vyšetření v ústech. Konzultace problému a předběžný návrh terapie. Délka návštěvy vč. vyšetření je 30-45 minut.
700 Kč
OPG velký rtg snímek
Základni 2D rtg vysetreni, doporučené v určitých případech, např. při bolestech, úrazech, před chirurgiií.
700 Kč
RTG i.o. malý snímek
Malý rtg snímek – většinou na jeden zub. Doporučeno v určitých případech, většinou z kontrolních a preventivních důvodů.
250 Kč
Komplexní vstupní vyšetření
Obsahuje vstupní konzultaci, rtg vyšetření podle potřeby (rtg malý nebo OPG nebo CBCT), indikaci zákroku lékařem. Doba vyšetření trvá cca 60 minut.
1 400 Kč
Infiltrační anestesie
Způsob běžné anestezie. Před injekcí aplikujeme ještě slizniční anestezii – potřením anestetika na sliznici znecitlivíme místo vpichu.
240 Kč
Svodná anestesie
Způsob běžné anestezie. Před injekcí aplikujeme ještě slizniční anestezii – potřením anestetika na sliznici znecitlivíme místo vpichu.
350 Kč
Zavedení implantátu (Straumann) od
Cena se odvíjí od materiálu a povrchu implantátu.
20 000 - Ti Grade 4 (ověřená technologie) nebo
23 000 - Ti-Zr (chemicky modifikován – zkracuje dobu hojeni ze 3 měsíců na 3 týdny).
od 20 000 Kč
Abutmant titanový
Typ čepu implantátu našroubovaný do implantátu.
5 500 Kč
Abutment CAD-CAM keramický
Typ čepu implantátu našroubovaný do implantátu.
9 500 Kč
Korunka celokeramická 11 500 Kč
Korunka metalokeramická 9 000 Kč
Analgosedace
Typ částečné anestezie. Ambulantně od 30 minut až do 3 hodin. Zaleží na typu a náročnosti výkonu. Odhadovanou dobu s vámi budeme konzultovat při návrhu zákroku.
5 000 Kč/hod.
Celková anestesie
V ambulantní stomatologii se používá hlavně u menších dětí. Po dospání na anesteziologickém pracovišti je možno odejit domů v doprovodu.
6 500 Kč/hod.

Veškeré ceny jsou uvedené vč. DPH